Informační systémy v cloudu
Odeslat formulář
Zavřít

Licence Advanced

Zdarma vyzkoušetChci se zeptat
Subito Limited Advanced Business

Licence obsahuje rozšířený modul účetnictví volitelně dle české nebo belgické legislativy, fakturační systém, vybrané moduly obchodních dokladů a další nástroje obohacující možnosti systému. Součástí licence jsou tři přístupové účty a na základě analýzy také možnost úprav na míru (hrazeno samostatně).

Volitelně lze systém rozšířit o rozúčtování na střediska, podrobnou analytiku, další nástroje pro obchodníky a vybrané skladové moduly. Přikoupit lze také přístup pro více uživatelů nebo zvětšení úložiště souborů.


3 uživatelské účty

Fakturace
Základní účetní modul
Bank Link
Upomínky
Rozpočty
Nákup
Prodej
Správce souborů (1 GB)
Další nástroje

Technická podpora
Aktualizace systému
Zálohování dat
Hosting
1760 Kč/měsíc
Volitelné moduly 
Účtování na střediska30 Kč/měsíc
Podrobná analytika160 Kč/měsíc
Smlouvy80 Kč/měsíc
Předprodejní fáze80 Kč/měsíc
Pokladní doklady80 Kč/měsíc
Skladové doklady240 Kč/měsíc
Skladová místa80 Kč/měsíc
Další 1 uživatel320 Kč/měsíc
Další 1 GB25 Kč/měsíc


Objednat licenci

Novinky

30. 4. 2018

Bylo toho hodně. S teplými jarními dny jako by všichni naši zákazníci procitli ze zimního spánku, zjistili, že na světě je fajn, ale může být ještě lépe a nadechli se k dalším přáním a požadavkům. Ačkoli slunce spolu s hostinskými zve k posezení na zahrádkách, moc jsme si jich neužili. Na následující dva pondělky jsme ale našim zaměstnancům naordinovali „bridge holiday“, tak jim snad prodloužené víkendy vynaložené úsilí alespoň trochu vynahradí.
více
méně/více
Allegro verze 2.36

Vzhledem k celé řadě novinek a úprav implementovaných do Allegra v posledních týdnech budou zmíněny pouze nové aplikace a jen podstatná rozšíření, na která jsme pyšní.

Pro uživatele s omezeným přístupem k datům jsme vytvořili variantu listu zaúčtovaných faktur. Na rozdíl od plnohodnotného přehledu tento neumožňuje modifikace existujících dat a místo detailu faktury otevírá pouze náhled na její stav.

Mnoho úprav a doplnění bylo provedeno do Knihy došlých faktur a návazných evidencí. Namátkou například barevné rozlišení stornovaných a urgentních faktur, vynucené zadání střediska, projektu nebo zakázky pro odsouhlasení bez přihlášení (tzn. link na formulář odsouhlasení přijde uživateli e-mailem a nevyžaduje přihlášení do Allegra) nebo možnost nastavit dědičnost údajů zadávaných při odsouhlasení (údaje zadané předchozím schvalovatelem se předvyplní všem následujícím).

Do vyhledávání zákazníků byla doplněna barevná signalizace překročení částky po splatnosti (modrá) nebo kreditu (červená). Pokud jsou překročeny oba limity, je řádek podbarven přechodem mezi oběma barvami. V dispozici je rovněž nápověda s detailem překročených limitů.

Do modulu Přepravy jsme přidali detail nákladů na vozidla (PHM, údržba, opravy…) s možností sledování stavu najetých kilometrů a vazbou na účetní doklady (faktury, pokladní doklady…), vyhodnocení a sumaci nákladů na vozidla s možností exportu dat do Excelu a soupis všech účtování na účty se zapnutým sledováním nákladů na vozidla včetně přehledu, kolik již bylo rozepsáno.

Dalšími novými aplikacemi jsou přehled o řádcích návratek od zákazníků (skladový doklad příjem od zákazníka) a soupis nepotvrzených převodů mezi sklady nebo skladovými místy s možností příslušnou příjemku otevřít a dokončit převod.

Pro úplný přehled novinek a změn nahlédněte do poznámek k vydání.


Archiv
Maestro Eclips Kooplast Eurokov Favex
NewLink Moravia s.r.o.
Sídlo:
Zukalova 15
746 01 Opava
Česká republika
Tel: +420 731 441 150
info@allegro-software.cz
Pobočka:
Chrudichromská 7
680 01 Boskovice
Česká republika
Tel: +420 516 499 861
info@nlm.cz
 
Máte dotaz?

731 441 155


Kontaktujte nás
 
NewLink Moravia s.r.o.
NewLink
Moravia