Informační systémy v cloudu
Odeslat formulář
Zavřít

Licence Limited

Zdarma vyzkoušetChci se zeptat
Subito Limited Advanced Business

Licence obsahuje základní modul podvojného účetnictví volitelně dle české nebo belgické legislativy a fakturaci a je omezena na 1000 záznamů v účetních denících. Součástí licence jsou dva přístupové účty umožňující přihlášení dvěma uživatelům a také kompletní sada nástrojů včetně správce souborů.

Volitelně lze systém rozšířit o doplňující účetní funkce.


2 uživatelské účty
1000 záznamů

Fakturace
Základní účetní modul
Správce souborů (1 GB)
Další nástroje

Technická podpora
Aktualizace systému
Zálohování dat
Hosting
640 Kč/měsíc
Volitelné moduly 
Bank Link160 Kč/měsíc
Upomínky80 Kč/měsíc
Rozpočty50 Kč/měsíc
Účtování na střediska30 Kč/měsíc
Podrobná analytika160 Kč/měsíc
Další 1 GB25 Kč/měsíc


Objednat licenci

Novinky

1. 6. 2018

Za okny to vypadá, jakoby léto začalo již na jaře a spíše než u počítače by se člověk viděl raději na kole nebo někde u vody. Ale marná sláva, cyklistika ani plavání nás neživí, takže stáhnout rolety, do sklenice něco chlazeného a zasednout ke strojům. Zákazníci nám ostatně nedají vydechnout a novými požadavky nás zásobují vytrvale. Ono je to vlastně dobře, systém tak s novými vylepšeními neustále roste a je stále dokonalejší.
více
méně/více
Allegro verze 2.39

Takže copak nám tedy přinesly dvě májové aktualizace? Účetní výkazy se pro letošek liší nejen v textech na řádcích, ale především v rozvaze, ve které byly některé řádky odstraněny a některé přidány. Na změnu jsme připraveni a nastavení nových výkazů pro vás naimportujeme.

Dále jsme upravili účtování zálohových faktur tak, aby se při změně data zaúčtování automaticky nastavilo odpovídající účetní období. K možnosti nastavit pro fakturu odklad placení přibyla možnost nastavit pouze částečný odklad.

Vylepšili jsme také evidenci pokladních dokladů – dle nastavení na deníku se při uložení může automaticky nebo na dotaz provést zároveň i zaúčtování pokladního dokladu.

Do nastavení předvoleb pro obchodní doklady byla přidána možnost vypnout testy kreditu po splatnosti na předprodejních dokladech a na zakázkách.

Do informace o produktech byl doplněn přehled o posledních skladových místech, na kterých se daná položka nacházela a při přecenění ceníků je nyní možné ceny počítat ze skladové nebo poslední nákupní ceny.

Na závěr zmíníme možnost si k vratce dodavateli doplnit číslo dobropisu. Pro snazší vyhledání těchto dokladů je pak k dispozici nová aplikace – Přehled vratek dodavateli.

Pro úplný přehled novinek a změn nahlédněte do poznámek k vydání.


Archiv
Maestro Eclips Kooplast Eurokov Favex
NewLink Moravia s.r.o.
Sídlo:
Zukalova 15
746 01 Opava
Česká republika
Tel: +420 731 441 150
info@allegro-software.cz
Pobočka:
Chrudichromská 7
680 01 Boskovice
Česká republika
Tel: +420 516 499 861
info@nlm.cz
 
Máte dotaz?

731 441 155


Kontaktujte nás
 
NewLink Moravia s.r.o.
NewLink
Moravia